maszyny natryskowe do piany PUR

Sklep Pusmak

Sklep Pusmak, to sklep internetowy oferujący sprzedaż produktów niezbędnych do wykonywania izolacji natryskowych pianą PUR. W ofercie sklepu znajdują się maszyny i agregaty do natrysku poliuretanu, pistolety do piany, pompy transferowe, węże, sprężarki i osuszacze ziębnicze, sprzęt BPH oraz dodatkowe akcesoria, takie jak płyny eksploatacyjne, czy kombinezony ochronne. Izolacje natryskowe zyskują coraz większą popularność. Tylko profesjonalne, wysokiej jakości maszyny natryskowe oraz akcesoria, są w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług i uzyskanego produktu końcowego.

Sklep Pusmak to marka firmy 4Termo, która od wielu lat oferuje kompleksowe docieplenia poddaszy pianą poliuretanową pur, pianowanie budynków, izolacja fundamentów, czy docieplenia dachów i stropów. Wieloletnie doświadczenie w branży izolacji natryskowych pozwoliło na znalezienie produktu, spełniającego najwyższe wymagania względem jakości oraz funkcjonalności i bezpieczeństwa podczas pracy. Nawiązując współpracę z turecką firmą Pusmak, stali się oficjalnym dystrybutorem piany PUR oraz maszyn do natrysku.

Szeroka oferta, terminowość oraz atrakcyjne ceny, sprawiły, że Pusmak to najchętniej wybierany sklep przez firmy dociepleniowe w całej Polsce.

https://sklep-pusmak.pl