Materiały budowlane r-bud

Rbud

R-bud to firma budowlana z Turowoli, oddalonej kilka kilometrów od miasta Łęczna. Oferuje kompleksowe usługi budowlane, takie jak budowa domów pod klucz, budowa domów do stanu surowego i zamkniętego, oraz usługi dekarskie, docieplenia i elewacje. R-bud od wielu lat zajmuje się budową domów oraz budynków przemysłowych i inwentarskich. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana ekipa to gwarancja zadowolenia oraz solidnej i profesjonalnej budowy.

Rbud to również skład materiałów budowlanych, dzięki czemu inwestor może w jednym miejscu — sfinansować budowę domu oraz zakup niezbędnych surowców, najwyższej jakości. Firma oferuje, takie materiały budowlane jak: chemia budowlana, materiały elewacyjne, materiały dociepleniowe, bramy garażowe, okna, drzwi, profile aluminiowe, systemy kominowe, materiały ścienne oraz stropy. W ofercie firmy znajduje się również transport materiałów budowlanych wprost na miejsce budowy.

Firma R-bud współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami, a oferta skierowania jest do klientów z miasta Łęczna, Lubartów, Świdnik, Chełm oraz innych okolicznych miejscowości. R-bud to szeroka oferta materiałów budowlanych oraz kompleksowa budowa domów — w atrakcyjnej cenie, z zachowaniem terminów.

Budowa domów Lublin – oferta firmy RBUD