Lewtak - beton Lublin

Lewtak

ZWB Lewtak to lokalny producent betonu i prefabrykatów betonowych. Oferuje sprzedaż materiałów budowlanych, takich jak: bloczki fundamentowe, bloki betonowe, beton towarowy, beton ogrodowy, stropy Teriva, bloczki keramzytobetonowe, nadproża żelbetowe, pustaki szalunkowe, wieńcowe, pustaki ceramiczne, systemy kominowe oraz aglomarmur, będący doskonałą alternatywą dla drogiego i ciężkiego w utrzymaniu naturalnego marmuru. Z pomocą firmy ZWB Lewtak powstało setki okolicznych budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz gospodarskich.

Lewtak działa na lokalnym rynku od 1986 roku. Wieloletnia tradycja, własny park maszynowy oraz doświadczenie pracowników, to gwarancja sukcesu. Pozytywne opinie klientów, potwierdzają najwyższą jakość oferowanych usług i produktów. ZWB Lewtak to profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji oraz dobór najlepszych rozwiązań dla domu i przemysłu.

Oferowany przez producenta beton towarowy to najwyższej jakości beton, który świetnie sprawdzi się podczas wznoszenia fundamentów. Wyróżnia się o wiele lepszymi parametrami, niż beton, który powstaje na miejscu budowy. Jest trwalszy, odporny na uszkodzenia oraz wilgoć. Beton ogrodowy to natomiast sposób na ciekawą aranżację ogrodu w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Betonowe donice będą zdobić przydomową przestrzeń przez wiele lat, nie zważając na warunki atmosferyczne.

ZWB Lewtak to gwarancja jakości, solidności i profesjonalizmu. Zakupione materiały budowlane, dostarcza wprost na miejsce budowy, oferując transport w atrakcyjnej cenie.

Beton Lublin – ZWB Lewtak