klimatyzacja lublin

GNB Klima

GNB Klima to firma, świadcząca profesjonalne usługi chłodnicze oraz montaż i serwis klimatyzacji. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie. W ofercie GNB Klima znajduje się montaż i serwis profesjonalnych urządzeń chłodniczych, takich jak agregaty chłodnicze i chłodnice freonowe.

GNB Klima to firma handlowo-instalacyjna z wieloletnim stażem. Wykonuje kompleksowe instalacje chłodnicze, niezbędne do przechowywania owoców i warzyw oraz mroźni. Wieloletnie doświadczenie pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług oraz profesjonalnego doradztwa na każdym etapie inwestycji. W ramach współpracy firma GNB Klima oferuje korzystne upusty, dobór odpowiednich urządzeń, montaż i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

GNB Klima to również kompleksowe rozwiązania dla domu. Upalne lata coraz bardziej dają się we znaki posiadaczom domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Zanieczyszczenie powietrza, podobnie jak temperatury rośnie z roku na rok, dlatego szczególnie ważna staje się odpowiednia cyrkulacja powietrza wewnątrz pomieszczeń. Nowoczesne klimatyzatory, jakie oferuje przedsiębiorstwo z Lublina to sposób na utrzymanie przyjemnej temperatury oraz oczyszczenie powietrza z wszelkich zanieczyszczeń. Szeroki wybór urządzeń sprawia, że zarówno posiadacze przestronnych domów wolnostojących, jak i mieszkań w blokach, znajdą klimatyzację skrojoną do swoich potrzeb.

Firma z Lublina to wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, terminowość oraz najwyższa jakość usług. Działa na terenie całego województwa lubelskiego, w miastach takich jak Lublin, Zamość, Chełm, Puławy, Świdnik, czy Łęczna.