Fotowoltaika freeeco

Freeeco

Freeeco Sp.z.o.o. to lubelska firma, świadcząca profesjonalne usługi z branży OZE — odnawialnych źródeł energii. Oferuje montaż fotowoltaiki, pompy ciepła, carporty, czyli nowoczesne wiaty fotowoltaiczne oraz szereg innych rozwiązań, gwarantujących życie w zgodzie z naturą oraz realne oszczędności, związane z eksploatacją budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Freeeco to firma z siedzibą w Lublinie, jednak swoje usługi oferuje niemal w całym kraju. Biura projektowe oraz przedstawiciele, którzy pracują w większości miast w Polsce to gwarancja szybkiej realizacji usługi. Freeeco to profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych, serwis oraz sprzedaż poszczególnych elementów systemów fotowoltaicznych, oraz kompleksowych rozwiązań z branży OZE. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Oferuje projekt instalacji PV, montaż fotowoltaiki, serwis paneli fotowoltaicznych, montaż pomp ciepła oraz carportów, które świetnie sprawdzają się jako przydomowe stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Fotowoltaika to przyszłość — malejące zasoby węgla oraz niepewna sytuacja gospodarcza sprawia, że inwestorzy coraz częściej stawiają na nowoczesne rozwiązania z branży OZE. Niezależność energetyczna oraz alternatywne źródła energii i ciepła to dziś niezwykle ważny aspekt, o którym powinien pomyśleć każdy, kto aktualnie buduje dom lub myśli o jego termomodernizacji. Koszt inwestycji można zmniejszyć, korzystając z dostępnych dotacji, o czym również poinformują przedstawiciele firmy Freeeco.

Terminowość, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo i szeroka oferta to czynniki, które sprawiają, że marka Freeeco jest lokalnym liderem w branży OZE. Stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników oraz wdraża do oferty najnowsze rozwiązania, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Fotowoltaika Kraków Lublin Malbork