materiały budowlane EDOM

Edom

Edom S.C to skład budowlany, z siedzibą w Trębaczowie, koło Łęcznej. Oferuje sprzedaż materiałów budowlanych, takich jak: stropy Teriva, nadproża żelbetowe, bloczki fundamentowe, pustaki, beton oraz wiele innych materiałów konstrukcyjnych, niezbędnych do wzniesienia budynków jednorodzinnych oraz przemysłowych. W ofercie Edomu znajdują się również materiały elewacyjne, takie jak: tynki, chemia budowlana, materiały dociepleniowe, kleje firmy Fast oraz okna, drzwi i bramy garażowe.

Firma Edom to marka chętnie wybierana przez okolicznych mieszkańców, o czym świadczą pozytywne opinie i uznanie klientów. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami. Od lat dostarcza wysokiej jakości materiały budowlane, oferując transport wprost na miejsce budowy. Edom to atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór rozwiązań z branży budowlanej.

Edom S.C to także kompleksowa budowa domów oraz docieplenia i elewacje, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów od producentów znanych i cenionych na całym świecie. Posiada własne biuro projektowe, świadcząc również usługi związane z projektowaniem domów jednorodzinnych, skrojonych do potrzeb i wymagań klientów. Edom świadczy swoje usługi na terenie całego województwa lubelskiego.

Spółka to wykwalifikowana kadra pracowników, profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji oraz atrakcyjne ceny i terminowość. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, by sprostać wymaganiom naszych klientów, oferując nowoczesne rozwiązania dla budownistwa.

Materiały budowlane Lublin